Sven Jonson färglitografi

Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

SVEN JONSON (1902-1982): Komposition med valv, signerad Sven Jonson, numrerad 205/300, färglitografi, motivmått ca 30x39,5 cm

683809

2019-10-11