Getthan Holm skål

Getthan Holm skål
Getthan Holm skål
Getthan Holm skål
Getthan Holm skål
Getthan Holm skål
Getthan Holm skål
Getthan Holm skål
Getthan Holm skål
Getthan Holm skål
Getthan Holm skål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GETTHEN HOLM (född 1946): skål, i form av snäcka, keramik, signerad ´´Holm´´ undertill, höjd ca 9, 15.5x12.5 cm

Smärre slitage

683816

2019-10-01