Spegel Olof Frisk

Spegel Olof Frisk
Spegel Olof Frisk
Spegel Olof Frisk
Spegel Olof Frisk

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, stockholmsarbete i empire, otydlig hallstämpel, märkt Olof Frisk (1795-1879), förgylld och bemålad, dekor i pastellage, ca 66x37 cm
PROVENIENS: Stopalo

683834

2019-10-26