Vintrinskåp nyrokoko 1800-talets slut
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, stomme fanerad i mahogny samt. mahognyrot, skuren dekor med dekorelement föreställande vinrankor och rosor, invändigt med hyllplan samt. elektrifierad belysning, höjd ca 199 cm, yttermått ca 98x52 cm
Bruksslitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
683838
2019-10-01