Vintrinskåp nyrokoko 1800-talets slut

Klubbat för:

9 600 SEK

5 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, stomme fanerad i mahogny samt. mahognyrot, skuren dekor med dekorelement föreställande vinrankor och rosor, invändigt med hyllplan samt. elektrifierad belysning, höjd ca 199 cm, yttermått ca 98x52 cm

Bruksslitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

683838

2019-10-01