Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
NORDISKA KOMPANIET, soffbord s ka "hunting table", 1900-talets andra hälft, mahogny, skyltmärkt, höjd ca 54, 152x43 cm, totalt 93 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
683841
2019-10-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner