Soffbord Nordiska Kompaniet

Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

NORDISKA KOMPANIET, soffbord s ka "hunting table", 1900-talets andra hälft, mahogny, skyltmärkt, höjd ca 54, 152x43 cm, totalt 93 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

683841

2019-10-01