Andy Warhol
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDY WARHOL, signerat fotografi / pressfotografi, föreställande Andy Warhol at Salvation Discoteque 1964, signerat av Andy Warhol, ramat i handgjord bronsram signerad Andreas Wargenbrant, 67x67 cm
PROVENIENS: Galeri Börjeson.
Smärre gulnat fotografi
683848
2019-10-16