Juri Markkula
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JURI MARKKULA (Född 1970), "Green to lilac", 2010, lack på papper, signerad och numrerad a tergo 2/3. Bladstorlek 61x61 cm.
Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.
Liten rispa.
683855
2019-10-16