Juri Markkula

Juri Markkula
Juri Markkula
Juri Markkula
Juri Markkula
Juri Markkula
Juri Markkula
Juri Markkula
Juri Markkula

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JURI MARKKULA (Född 1970), "Green to lilac", 2010, lack på papper, signerad och numrerad a tergo 2/3. Bladstorlek 61x61 cm.

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.

Liten rispa.

683855

2019-10-16