Bordslampa Norrström

Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström
Bordslampa Norrström

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM, bordslampa, jugend, etsad metall, dekor av landskap, signerad och daterad C HJ Norrström 1919, total höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

683856

2019-10-26