Lockurna skål Persson

Lockurna skål Persson
Lockurna skål Persson
Lockurna skål Persson
Lockurna skål Persson
Lockurna skål Persson
Lockurna skål Persson
Lockurna skål Persson
Lockurna skål Persson
Lockurna skål Persson
Lockurna skål Persson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERKER PERSSON, lockurna, skål, 1980-tal, slipad dekor, undertill märka, höjd ca 30 resp 18 cm
PROVENIENS: Stopalo

683863

2019-10-26