Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, Öresund, skrivbord, 1960-tal, fanéring i taek, Karl Andersson & Söner, med 4 lådor, hurts med dörr, höjd ca 75, 140x60 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
683865
2019-10-01