Borge Mogensen

Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, Öresund, skrivbord, 1960-tal, fanéring i taek, Karl Andersson & Söner, med 4 lådor, hurts med dörr, höjd ca 75, 140x60 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage.

683865

2019-10-01