Hermès bordsur

Hermès bordsur
Hermès bordsur
Hermès bordsur
Hermès bordsur
Hermès bordsur
Hermès bordsur
Hermès bordsur
Hermès bordsur
Hermès bordsur
Hermès bordsur
Hermès bordsur
Hermès bordsur

Klubbat för:

960 EUR

Utropspris

1 000 EUR

HERMÈS BORDSUR med termometer och barometer, 1940-tal, förgylld mässing, läderklädsel, bredd 17 cm.

683876

2019-12-04