Klubbat för:
960 EUR
Utropspris
1 000 EUR
HERMÈS BORDSUR med termometer och barometer, 1940-tal, förgylld mässing, läderklädsel, bredd 17 cm.
683876
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här