Jan Håfström
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Solitude", etsning, 2016, signerad och numrerad 42/50, bronspatinerad ram i mässing, signerad Andreas Wargenbrant, ramens mått: 131x100 cm.
Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.
683877
2019-10-16