Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Solitude", etsning, 2016, signerad och numrerad 42/50, bronspatinerad ram i mässing, signerad Andreas Wargenbrant, ramens mått: 131x100 cm.

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.

683877

2019-10-16