Albert Johansson En konstsamlares hem

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Grottförvandling, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1962, blandteknik limfärg/akvariesand/betongspackel på pannå, 91x122 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

683884

2019-10-06