Vägglampa rokokostil

Vägglampa rokokostil
Vägglampa rokokostil
Vägglampa rokokostil
Vägglampa rokokostil
Vägglampa rokokostil
Vägglampa rokokostil

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, 1900-tal, rokokostil, förgylld brons, frostad glaskupa, höjd ca 45 cm
PROVENIENS: Stopalo

683890

2019-10-26