Lennart Derwinger En konstsamlares hem
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART DERWINGER (1937-2005): Självporträtt, signerad Derwinger, olja på duk, ca 81x65,5 cm
PROVENIENS:
Arne Lindqvists samling konstnärs-självporträtt
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"
683903
2019-10-06