Lennart Derwinger En konstsamlares hem

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART DERWINGER (1937-2005): Självporträtt, signerad Derwinger, olja på duk, ca 81x65,5 cm

PROVENIENS:
Arne Lindqvists samling konstnärs-självporträtt

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

683903

2019-10-06