Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AUGUST HAMMARSTRÖM (18/1900-tal): Sjömotiv med segelskutor, signerad Aug. Hammarström, olja på duk, ca 50x68 cm
Dukskador
683904
2019-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här