August Hammarström

August Hammarström
August Hammarström
August Hammarström
August Hammarström
August Hammarström
August Hammarström

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST HAMMARSTRÖM (18/1900-tal): Sjömotiv med segelskutor, signerad Aug. Hammarström, olja på duk, ca 50x68 cm

Dukskador

683904

2019-10-03