C Göran Karlsson
2019-10-01
683906
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färgserigrafi, monogramsignerad CGK 18, numrerad 104/200, oramat blad, ca 38x38 cm