Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HALSLÅS, silver, delvis med förgyllning, fasettslipad röd och grön glasfluss, 7 kedjor, Carl Olof Nordström, Växjö 1846, vikt ca 97 g
Glasfluss med skador
683911
2019-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här