Halslås silver allmoge

Halslås silver allmoge
Halslås silver allmoge
Halslås silver allmoge
Halslås silver allmoge
Halslås silver allmoge
Halslås silver allmoge
Halslås silver allmoge
Halslås silver allmoge
Halslås silver allmoge
Halslås silver allmoge

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALSLÅS, silver, delvis med förgyllning, fasettslipad röd och grön glasfluss, 7 kedjor, Carl Olof Nordström, Växjö 1846, vikt ca 97 g

Glasfluss med skador

683911

2019-10-05