Kolbox 1800-tal England
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOLBOX, plåt, 1800-talets slut, England, med hänklar, bemålad i svart, kinesiserande dekor i guld, lockknopp i form av pinjekotte, på tassar, höjd ca 46, 55x39 cm
Repor, slitage, märken
683916
2019-10-03