Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALVAR AALTO, hurts, modell 297, Artek 1900-talets mitt, björk, fem lådor och tre hyllplan, rullhjul av trä, höjd 66, 69x38 cm
Smärre slitage, nyckel saknas
683922
2019-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här