Hurts Alvar Aalto

Hurts Alvar Aalto
Hurts Alvar Aalto
Hurts Alvar Aalto
Hurts Alvar Aalto
Hurts Alvar Aalto
Hurts Alvar Aalto
Hurts Alvar Aalto
Hurts Alvar Aalto
Hurts Alvar Aalto
Hurts Alvar Aalto

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALVAR AALTO, hurts, modell 297, Artek 1900-talets mitt, björk, fem lådor och tre hyllplan, rullhjul av trä, höjd 66, 69x38 cm

Smärre slitage, nyckel saknas

683922

2019-10-08