Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnofigur med barn, signerad och daterad A E (?) Lundberg 1881, gips, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador, arm saknas
683925
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här