Skulpturgrupp gips

Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips
Skulpturgrupp gips

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnofigur med barn, signerad och daterad A E (?) Lundberg 1881, gips, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, arm saknas

683925

2019-10-26