Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGELLAMPETT, tillskriven Johan Martin Berg Göteborg (1803-1837), för 2 ljus, förgylld, skuren dekor, ca 77x46 cm
PROVENIENS: Stopalo
Krön med lagningar, senare glas
683929
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här