Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, tillskriven Johan Martin Berg Göteborg (1803-1837), för 2 ljus, förgylld, skuren dekor, ca 77x46 cm
PROVENIENS: Stopalo

Krön med lagningar, senare glas

683929

2019-10-26