Sågur Karl Johan

Sågur Karl Johan
Sågur Karl Johan
Sågur Karl Johan
Sågur Karl Johan
Sågur Karl Johan
Sågur Karl Johan
Sågur Karl Johan
Sågur Karl Johan

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGUR, sk. sågur, 1800-talets första hälft, Karl Johan, emaljerad urtavla med arabiska siffror, mahogny, höjd ca 53 cm
PROVENIENS: Stopalo

683941

2019-10-26