International Watch Co Ingenieur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IWC, armbandsur, Ingenieur, titan/guld, ca 1987, quartz, safirglas, datum, refnr. 3350, serienr. 234901, cal 2210 (ETA), integrerad originallänk, viklås, diameter 32 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, länk med lagning av ett stift, IWC logga på viklås borta

683942

2019-10-01