4 karmstolar av stålrör och läder

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, Bauhaus-stil, 1900-talets sista kvartal, stålrör, klädda med rödbrunt läder, sitthöjd 43 cm

Slitage, fläckar

683943

2019-10-08