Veikko Takala oljemålning
Klubbat för:
35 EUR
Arviointi
150 EUR
Kuvaus
VEIKKO TAKALA (1923-2008): "På hösten", signerad samt daterad -67, olja på pannå, 83x40 cm
Kuntoraportti
683950
Päivämäärä:
2019-10-01