Parfymbrännare 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARFYMBRÄNNARE, 1800-talets andra hälft, brons, fot i form av fågelfot, höjd ca 33 cm
PROVENIENS: Stopalo

683971

2019-10-26