Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MARIKA LANG (född 1961): Vy över Strandvägen Stockholm, signerad M. Lang, olja på duk på grafisk botten, ca 95x104 cm
683975
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här