Marika Lang Vy över Strandvägen

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MARIKA LANG (född 1961): Vy över Strandvägen Stockholm, signerad M. Lang, olja på duk på grafisk botten, ca 95x104 cm

683975

2019-10-28