Reseskrivset jugend
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESESKRIVSET, 3 dlr., 1900-talets början, jugend, förgylld och försilvrad metall, dekor av blommor och bladslingor, bestående av penna, bläckhorn, läskvagga, bläckhornets höjd ca 7 cm, medföljande schatull
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage
683976
2019-10-26