Reseskrivset jugend

Reseskrivset jugend
Reseskrivset jugend
Reseskrivset jugend
Reseskrivset jugend
Reseskrivset jugend
Reseskrivset jugend
Reseskrivset jugend
Reseskrivset jugend
Reseskrivset jugend
Reseskrivset jugend

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESESKRIVSET, 3 dlr., 1900-talets början, jugend, förgylld och försilvrad metall, dekor av blommor och bladslingor, bestående av penna, bläckhorn, läskvagga, bläckhornets höjd ca 7 cm, medföljande schatull
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage

683976

2019-10-26