George Flamand brons

George Flamand brons
George Flamand brons
George Flamand brons
George Flamand brons
George Flamand brons
George Flamand brons
George Flamand brons
George Flamand brons
George Flamand brons
George Flamand brons

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GEORGE FLAMAND (1895-1925): "Sea Sprite", bordslampa, för 2 ljuspunkter, signerad G Flamand, brons, sockel i stenm total höjd ca 46 cm
PROVENIENS: Stopalo

Sockel m obetydliga nagg

683978

2019-10-26