Sittande modell stengods

Sittande modell stengods
Sittande modell stengods
Sittande modell stengods
Sittande modell stengods
Sittande modell stengods
Sittande modell stengods
Sittande modell stengods
Sittande modell stengods
Sittande modell stengods
Sittande modell stengods
Sittande modell stengods
Sittande modell stengods

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Sittande modell, signerad och daterad Lindberg (?) 1906, möjligen Gusten Lindberg, glaserat stengods fyllt med gips, höjd ca 47 cm
PROVENIENS: Stopalo

683983

2019-10-26