Sittande modell stengods
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Sittande modell, signerad och daterad Lindberg (?) 1906, möjligen Gusten Lindberg, glaserat stengods fyllt med gips, höjd ca 47 cm
PROVENIENS: Stopalo
683983
2019-10-26