Lindman Nordens Flora

Lindman Nordens Flora
Lindman Nordens Flora
Lindman Nordens Flora
Lindman Nordens Flora
Lindman Nordens Flora
Lindman Nordens Flora
Lindman Nordens Flora
Lindman Nordens Flora

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDENS FLORA, efter C A M Lindman, ca 60 blad/bilder, 1900-talets första hälft, färglitografier, bladstorlek ca 23 x 15,5 cm

684001

2019-10-05