Stekfat porslin England

Stekfat porslin England
Stekfat porslin England
Stekfat porslin England
Stekfat porslin England
Stekfat porslin England
Stekfat porslin England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEKFAT, porslin, 1900-talets början, England, kinesiserande dekor med pagodmotiv, 3 blodrännor samt fördjupning, , höjd 7,5, 52x41 cm

Smärre slitage, fotringsspricka

684014

2019-10-01