Edvard Trulsson brons

Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons
Edvard Trulsson brons

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDVARD TRULSSON (1881-1969): Sittande modell, signerad Trulsson, patinerad brons, höjd ca 25 cm
PROVENIENS: Stopalo

684021

2019-10-26