Miniatyrbyrå rokoko

Miniatyrbyrå rokoko
Miniatyrbyrå rokoko
Miniatyrbyrå rokoko
Miniatyrbyrå rokoko
Miniatyrbyrå rokoko
Miniatyrbyrå rokoko
Miniatyrbyrå rokoko
Miniatyrbyrå rokoko

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, rokoko, betsad furu, beslag i patinerad metall, höjd ca 29, 36x20 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare lås, lagad skiva, smärre ytskador

684028

2019-10-26