Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv med Stadshuset, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 46x56 cm
684029
2019-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här