Karmstolar sengustavianska

Karmstolar sengustavianska
Karmstolar sengustavianska
Karmstolar sengustavianska
Karmstolar sengustavianska
Karmstolar sengustavianska
Karmstolar sengustavianska
Karmstolar sengustavianska
Karmstolar sengustavianska
Karmstolar sengustavianska
Karmstolar sengustavianska

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KUNGLIGA HUSGERÅDSKAMMAREN, karmstolar, 4 st, 1800-tal, sengustavianska, mahogny, svarvade ben, randig klädsel, märkning HGK, sitthöjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare klädsel, smärre ytskador

684036

2019-10-26