Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 1800-tal, fanérat i valnöt, riklig intarsiadekor, höjd ca 22, 37x25 cm, senare nyckel medföljer
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

684053

2019-10-26