Ulrica Hydman-Vallien servis Tulipa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, "Tulipa", servis, 55 dlr, porslin, polykrom dekor, bestående av: 18 mattallrikar, 4 djupa, 5 skålar, uppläggningsskål, 11 efterrättstallrikar, 4 kaffekoppar, 7 fat, 2 tekoppar, 2 fat samt glasvas (20 cm)

Nagg och repor förekommer

684055

2019-10-01