Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KONSOLBORD, 1700-tal, gustavianskt, bemålat, skuren dekor, delvis bronserat, marmorerad skiva, höjd ca 77, 70x37 cm
PROVENIENS: Stopalo
Senare bemålning, sprickor
684058
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här