Konsolbord gustavianskt

Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLBORD, 1700-tal, gustavianskt, bemålat, skuren dekor, delvis bronserat, marmorerad skiva, höjd ca 77, 70x37 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare bemålning, sprickor

684058

2019-10-26