Kvinnlig bågskytt med vinthund brons

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Kvinnlig bågskytt med vinthund, förgylld brons, höjd ca inkl sockel ca 48 cm
PROVENIENS: Stopalo

Sockel m nagg

684062

2019-10-26