Äldre böcker

Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE BÖCKER,(28) franska, Oeures completes de M de Voltaire, 1792, 11 vol, Tacitus annaler, 1799, 6 vol, samt ytterligare 10 franska böcker 1700- och 1800-tal, samtliga i samtida skinnband, hlfrbd samt några pappersband

Revor, slitage, nagg, veck, påskrifter ej genomgångna

684063

2019-10-01